Dane adresowe:

Muzeum Saturn w Czeladzi
ul. Dehnelów 10
41-250 Czeladź
tel.: 32 265 42 93, 32 265 42 98
e-mail: muzeumczeladz[at]gmail.com

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

29 LUT 2016

W objęciach dobrych słów

Był to koncert prawdziwie otwierający serca i rozgrzewający dusze. Przesłanie zaś wszystkich muzycznych historii okazało się najprostsze z możliwych, ale proste prawdy zawsze warto przypominać. Poczucie wspólnoty, życie dobre i spełnione, zaufanie i miłość – oto recepta na chaos świata.

Niespieszne tempo, uroda słów i niesamowite emocje to wyróżniki zespołu Drugie Piętro, który zaprezentował swą niepowtarzalną stylistykę występując w Muzeum Saturn 26 lutego w następującym składzie: Mariola Górska (wokal), Gabriela Kasprzak (wokal, gitara, pianino), Marian Górski(wokal, gitara, harmonijka), Eugeniusz Niewolik (wokal, pianino). Grupę wręcz rozpierała pozytywna energia udzielająca się zresztą publiczności i wywołująca automatyczny uśmiech na twarzy – czy można było chcieć jeszcze czegoś więcej? Miło, doprawdy było usłyszeć tak piękne słowa w muzykę ubrane. Podziw to całkiem zasłużony dla talentu artystów, bowiem na koncert złożyły się prawie wyłącznie utwory własne zespołu.

O tym, że muzykom udało się poruszyć nieprzebrane pokłady wrażliwości każdego słuchacza dowiodły gromkie brawa i niezwykle życzliwe komentarze.

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację: 
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl