09 GRU 2019

Świąteczne stroiki

Podczas świątecznego spotkania najmłodszych miłośników naszego muzeum, pod okiem Dobrawy Skoniecznej-Gawlik uczestnicy stworzyli świąteczne stroiki. Sala warsztatowa mieniła się od lśniących ozdób i błyszczącego brokatu. Własnoręcznie wykonane z szyszek, bombek, tasiemek i świeżego igliwia ozdobne okręgi wniosły w grudniowe popołudnie magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Praca rękodzielnicza bez reszty pochłonęła zarówno młodszych miłośników Saturna, jak i członków ich rodzin, by wspólnym wysiłkiem stworzyć coś pięknego i niepowtarzalnego.

Rzemiosło Juniorów w postaci bożonarodzeniowych wianków będzie jedną z najpiękniejszych zdób na wigilijnym stole.

Dziękujemy za całoroczną obecność. Życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych, uśmiechu i zapału do dalszej pracy twórczej.

Do zobaczenia w Nowym, 2020 Roku!

Muzealny Klub Juniora 04.12.2019