26 MAR 2017

Piosenka jest dobra na wszystko

Koncert Ewy Kopczyńskiej – niekwestionowanej gwiazdy marcowego wieczoru, doskonale znanej już stałym bywalcom „Muzycznych Piątków” był bez wątpienia nadzwyczajnym wydarzeniem. Wraz z akompaniatorką Ewą Zug, panie zafundowały gościom Saturna widowisko absolutnie zachwycające i niezapomniane. Profesjonalizm aktorki, jej niezwykły urok osobisty, a także niepospolity talent wokalny i sceniczny stanowiły wyjątkową delicję, dzięki której koncert smakował jak przepyszny deser. Program, na który złożyły się wybrane teksty piosenek Kabaretu Starszych Panów prezentował równie znakomity jak za dawnych lat poziom klasy i elegancji, optymizmu i życzliwości.

Na koniec słuchacze podziękowali owacją na stojąco, a sama artystka pozostawiła melomanów w poczuciu sporego niedosytu, chciało się bowiem jeszcze i jeszcze…