04 GRU 2018

Nostalgia.. i my

fot. MediaGroup

Piękny i liryczny – tymi słowami należy określić listopadowy koncert Agnieszki Chrzanowskiej w czeladzkim Saturnie w ramach "Muzycznych Piątków". Subtelny głos artystki przy akompaniamencie azjatyckiego instrumentu buzuki, fortepianu i gitary akustycznej wędrował po wnętrzach Muzeum, by ostatecznie trafić w serca naszych gości.

Łagodność i ekspresyjność artystki, na pozór wykluczające się cechy, tworzyły niepowtarzalne połączenie, wciąż pozostajemy pod wrażeniem wdzięku, uroku osobistego i pasji pani Agnieszki.

Po występie pozostaje nam tylko nostalgia i wyczekiwanie na kolejne spotkanie. Dziękujemy za wspólne doświadczanie muzyki i zapraszamy 28 grudnia na ostatni w tym roku kalendarzowym koncert.