03 GRU 2019

Niech żyje bal..

W piątkowy listopadowy wieczór w salach Muzeum Saturn Beata Marczewska, Tomasz Muszyński – wokaliści o nieprzeciętnych głosach oraz Adam Snopek (fortepian) wprowadzili słuchaczy w nastrój niezwykłych doznań muzycznych.

Piosenki Wojciecha Młynarskiego – polskiego poety, wykonawcy piosenki autorskiej, satyryka,  autora tekstów piosenek i librett oraz Agnieszki Osieckiej, pisarki i dziennikarki znane są nam wszystkim. Starannie skomponowany recital stanowił ukłon w kierunku wybitnych twórców polskiej piosenki. Wśród zaprezentowanych utworów nie mogło zabraknąć „Małgośki”, „Nie ma jak u mamy” czy „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”, które bawią od lat, gwarantując wspaniale spędzony czas.

Tego wieczoru czeladzki Saturn stał się kolebką polskiej muzyki, poruszając serca i.. nogi gości muzeum.

Muzyczne Piątki - Młynarski kontra Osiecka 29.11.2019