09 LIS 2018

Informacja!

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w związku z Narodowym Świętem Niepodległości, 11 listopada Muzeum Saturn będzie nieczynne.

Zapraszamy do muzeum w poniedziałek 12 listopada o godz. 17.00 na spotkanie z Robertem Garstką, etnologiem, regionalistą, niestrudzonym badaczem małej architektury sakralnej, autorem publikacji i okolicznościowej wystawy "Tajemnice czeladzkich kapliczek"

Wydarzenie organizowane w ramach projektu EtnoŚląskie+ realizowanego przez Regionalny Instytut Kultury ze środków Narodowego Centrum Kultury będzie możliwością do poznania naszej najbliższej okolicy, gdzie punktem odniesienia są przydrożne, czeladzkie kaplice. W trakcie spotkania, będzie można również nabyć nieodpłatnie wspomnianą publikację.