20 LIS 2019

Cała Czeladź śpiewa kolędy!

„Jakże piękne i wzruszające są kolędy,
które tradycja wszystkich narodów
oplotła wokół Bożego Narodzenia!”

Jan Paweł II

Trudno sobie wyobrazić najpiękniejsze i najbardziej rodzinne święta bez muzycznego dopełniania jakim są kolędy. Proste, skoczne piosenki, liryczne kołysanki i patetyczne hymny zbliżają ludzi nadając Świętom Bożego Narodzenia niezwykłej magii. Budzą wspomnienia i wzruszają, przywołując w pamięci wszystkie minione święta, przypominając szczegóły i epizody dawno zapomniane.

By pielęgnować tradycję wspólnego przeżywania Świąt Narodzenia Pańskiego Muzeum Saturn zaprasza na podróż przez najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe. Koncert poprowadzą Anna Piech (śpiew) oraz Tobiasz Nykamowicz (fortepian).

Zapraszamy do wspólnego muzykowania w atmosferze życzliwości i serdeczności w dniu 13 grudnia o godz. 17.00. Niech „Cała Czeladź śpiewa kolędy”!