15 MAJ 2018

Bazyliszek w murach Muzeum

fot. Stuio Teatralne KRAK-ART

Tegoroczny Dzień Dziecka w Muzeum Saturn uświetni, jak co roku, teatrzyk dla najmłodszych. 3 czerwca o godzinie 14:00 Studio Teatralne KRAK-ART zaprezentuje najmłodszym miłośnikom czeladzkiego muzeum przedstawienie artystyczne „Bazyliszek”. Pełen humoru spektakl teatralny, oparty jest na znanej legendzie warszawskiej. Gdy Wojtuś przepada bez wieści, siostra postanawia go odszukać. Dzięki pomocy tajemniczego Alchemika poznaje sposób na pokonanie Bazyliszka, który tak naprawdę jest bardzo przyjazny. Przedstawienie dopełnia bajkowa scenografia, kolorowe kostiumy oraz muzyka.

Wszystkie dzieci zapraszamy 3 czerwca o 14:00 do Muzeum Saturn. Wstęp bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy: telefonicznie (32) 265 42 93, (32) 265 42 98 lub w siedzibie Muzeum Saturn, ul. Dehnelów 10.

Zapewniamy, że nikt nie zostanie zamieniony w kamień, a radości będzie co niemiara.